O nas

MFIT to połączenie profesjonalizmu oraz wieloletniego doświadczenia z marzeniami i olbrzymią pasją. Jesteśmy niepowtarzalnym zespołem, który się wyróżnia. Lubimy spędzać aktywnie czas,  zarażamy pasją, swoją energią, sposobem bycia, dążąc do perfekcji. Chcemy pokazać nową jakość! Uczymy tańczyć, ale też pokazujemy każdego dni sposób bycia, który zaraża innych. Chcemy  dać pasję, uśmiech, radość i dużo zabawy. Jednocześnie pokazując  swój profesjonalizm i wiedzę.

Współpracujemy z instruktorami, którzy nie tylko specjalizują się w swojej dziedzinie, ale też są przeszkoleni pedagogicznie do pracy z dziećmi, którzy  kochają aktywność, taniec, muzykę oraz zabawę. Jesteśmy miejscem dla każdego, kto chce aktywnie spędzić czas, bez względu na wiek, płeć czy umiejętności.

Chęć podzielenia się naszym wieloletnim doświadczeniem w różnych dziedzinach sportu i rekreacji spowodowała, że powstał MFIT

 

Nasze zajęcia prowadzone są na terenie Wrocławia w ponad 20 lokalizacjach oraz 3 podwrocławskich gminach

 

 

mgr Grzegorz Maskiewiczwłaściciel, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Dyplomowany instruktor tańca sportowego, posiadacz klasy mistrzowskiej w Sportowym Tańcu Towarzyskim. Laureat wielu turniejów międzynarodowych. Związany z tańcem od ponad 20lat. Kształcił się w różnych technikach tańca aby mieć inne spostrzeżenie na taniec. Od tańca towarzyskiego, form tańca nowoczesnego po taniec ludowy budując swój warsztat taneczny. Autor prac naukowych m.in. pt ”Wpływ tańca na aspekty psychofizyczne i psychomotoryczne człowieka” Zawsze profesjonalny dążący do perfekcji. Pasjonat wielu dyscyplin sportowych. Łącząc swoją wiedzę taneczną z pasję do sportu i doświadczeniem stworzył  MFIT.

 

Bernadetta Justyńska – Zwana Benią,  to wulkan pozytywnej energii, zawsze uśmiechnięta. Kocha tańczyć i spędzać czas z dziećmi. Absolwentka Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie w Warszawie. Swoją przygodę taneczną zaczęła w wieku 6 lat w zespole nowoczesnym FLIK w Sandomierzu. Była również tancerką flagowego zespołu Egurroli „Jazzone” gdzie wraz z zespołem zdobyli II miejsce na Mistrzostwach Europy. Równolegle należała do grupy „Tv Project” i wraz z najpopularniejszym zespołem w Polsce grupą „Volt” szkoliła się pod samym okiem Agustina Egurroli. Na swoim koncie posiada liczne występy telewizyjne min: „Taniec z Gwiazdami”,”The Voice of Poland”, „Opole”, „Sylwester dla TVP2” i wiele innych. Jej motto: „Możesz tańczyć wszędzie jeżeli tańczysz sercem„

 

Tomasz Niedzielski – od 7 roku życia związany z tańcem. Cechuje go ambicja i pełne zaangażowanie w grupy, które prowadzi. Jego pasją jest taniec towarzyski, od 19 roku życia trener tańca towarzyskiego, wykształcił wielu tancerzy sportowych, którzy z sukcesami startują na turniejach międzynarodowych. Do tego sam nadal jest aktywnym sportowcem z najwyższą klasą taneczną. Oprócz tańca towarzyskiego kształcił sie w zakresie tańca współczesnego i baletu u wykładowczyni teatru tańca Capitol we Wrocławiu.  Jest zapalonym sportowcem, łączy taniec ze sparingami tenisowymi. Absolwent Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Finalista i laureat wielu turniejów międzynarodowych jak również z cyklu Grand Prix Polski.

 

Agata Cygan – Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła już w przedszkolu. Początkowo był to balet, a następnie różne style tańca nowoczesnego. Jednak to właśnie Hip Hop spodobał jej się najbardziej. Związana z grupą YGREK brała udział w wielu zawodach hip hop-owych, zarówno w kraju jak i zagranicą . Na co dzień łączy prowadzenie zajęć tanecznych dla dzieci w różnym wieku z ostatnim rokiem studiów fizjoterapii. Uwielbia sporty zimowe, dlatego też została instruktorem narciarstwa.