O nas

MFIT to połączenie profesjonalizmu oraz wieloletniego doświadczenia z marzeniami i olbrzymią pasją. Jesteśmy niepowtarzalnym zespołem, który się wyróżnia. Lubimy spędzać aktywnie czas,  zarażamy pasją, swoją energią, sposobem bycia, dążąc do perfekcji. Chcemy pokazać nową jakość! Uczymy tańczyć, ale też pokazujemy każdego dni sposób bycia, który zaraża innych. Chcemy  dać pasję, uśmiech, radość i dużo zabawy. Jednocześnie pokazując  swój profesjonalizm i wiedzę.

Współpracujemy z instruktorami, którzy nie tylko specjalizują się w swojej dziedzinie, ale też są przeszkoleni pedagogicznie do pracy z dziećmi, którzy  kochają aktywność, taniec, muzykę oraz zabawę. Jesteśmy miejscem dla każdego, kto chce aktywnie spędzić czas, bez względu na wiek, płeć czy umiejętności.

Chęć podzielenia się naszym wieloletnim doświadczeniem w różnych dziedzinach sportu i rekreacji spowodowała, że powstał MFIT

 

Nasze zajęcia prowadzone są na terenie Wrocławia w ponad 20 lokalizacjach oraz 3 podwrocławskich gminach

 

 

mgr Grzegorz Maskiewiczwłaściciel, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Dyplomowany instruktor tańca sportowego, posiadacz klasy mistrzowskiej w Sportowym Tańcu Towarzyskim. Laureat wielu turniejów międzynarodowych. Związany z tańcem od ponad 20lat. Kształcił się w różnych technikach tańca aby mieć inne spostrzeżenie na taniec. Od tańca towarzyskiego, form tańca nowoczesnego po taniec ludowy budując swój warsztat taneczny. Autor prac naukowych m.in. pt ”Wpływ tańca na aspekty psychofizyczne i psychomotoryczne człowieka” Zawsze profesjonalny dążący do perfekcji. Pasjonat wielu dyscyplin sportowych. Łącząc swoją wiedzę taneczną z pasję do sportu i doświadczeniem stworzył  MFIT.

 

Bernadetta Justyńska – Zwana Benią,  to wulkan pozytywnej energii, zawsze uśmiechnięta. Kocha tańczyć i spędzać czas z dziećmi. Absolwentka Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie w Warszawie. Swoją przygodę taneczną zaczęła w wieku 6 lat w zespole nowoczesnym FLIK w Sandomierzu. Była również tancerką flagowego zespołu Egurroli „Jazzone” gdzie wraz z zespołem zdobyli II miejsce na Mistrzostwach Europy. Równolegle należała do grupy „Tv Project” i wraz z najpopularniejszym zespołem w Polsce grupą „Volt” szkoliła się pod samym okiem Agustina Egurroli. Na swoim koncie posiada liczne występy telewizyjne min: „Taniec z Gwiazdami”,”The Voice of Poland”, „Opole”, „Sylwester dla TVP2” i wiele innych. Jej motto: „Możesz tańczyć wszędzie jeżeli tańczysz sercem„

 

Agata Cygan – Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła już w przedszkolu. Początkowo był to balet, a następnie różne style tańca nowoczesnego. Jednak to właśnie Hip Hop spodobał jej się najbardziej. Związana z grupą YGREK brała udział w wielu zawodach hip hop-owych, zarówno w kraju jak i zagranicą . Na co dzień łączy prowadzenie zajęć tanecznych dla dzieci w różnym wieku z ostatnim rokiem studiów fizjoterapii. Uwielbia sporty zimowe, dlatego też została instruktorem narciarstwa.

 

Adriana Wisłocka a.k.a. Lola – Instruktorka i pasjonatka street dance. Absolwentka Wrocławskiej Szkoły Językowej oraz dyplomowany instruktor tańca. Wieloletnia członkini wrocławskiej ekipy tanecznej That’s Right Crew szkolonej pod okiem znanej w gronie tancerzy Marty ‘Mostek’ Mościckiej. Pasję do tańca łączy z podróżowaniem, dlatego też swoją wiedzę i umiejętności czerpie od najlepszych instruktorów zagranicznych takich jak: Henry Link, Mr. Wiggles, Niako, Jeff Selby, Zabu & Eri, Miss Bibi. Uczestniczyła również w wielu projektach, zawodach i spotkaniach tanecznych, między innymi we Francji “Juste Debout”, Szwecji “Street Star”, Czechach “NSH Drill” oraz Barcelonie. Jej głównym stylem jest Hip Hop, jednak od kilku lat trenuje również New Style Hustle oraz Waacking, które urzekają swą elegancją i niecodzienną muzyką.

 

Emila Zakrzewska – Jestem absolwentką Olsztyńskiej Szkoły Wyższej i Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Tańczę od ponad 11 lat. Zaczynając od miejskiego domu kultury i szkolnego kółka cheerleaders, po słynną szkołę tańca Pavlovic oraz w Akces w Ravedance Studio w Olsztynie. Najpoważniejszym etapem w moim tanecznym świecie była Szkoła Pavlovic, gdzie uczęszczałam na zajęcia nie tylko z hip hopu, ale również korzystałam z lekcji jazzu, a także latino solo. Przetańczyłam w tej szkole 4 lata. Następne kolejne 4 lata szkoliłam się w Akces Ravedance Studio, które zostało utworzone przez mojego instruktora Rafała Milcewicza, tam też powstała zaawansowana grupa Furiaci. Braliśmy udział w wielu zawodach tanecznych w Polsce, zdobywając liczne nagrody jako formacja, a także jako duety czy solo. Dwukrotnie braliśmy udział w programie Got to Dance który to casting przeszliśmy pomyślnie. Brałam udział w licznych warsztatach i obozach tanecznych prowadzonych przez najlepszych tancerzy i choreografów w kraju i na świecie, tj. Tony Tzar , Tricia Miranda, Jian Pierre-Louis, Lee Daniel, Mariusz Kotarski, Erica Sobol czy Laura Edwars. W 2013r uzyskałam Certyfikat Instruktora Tańca, a także w 2017r z Tańca w Animacji. Zanim przyjechałam na studia do Wrocławia uczyłam dzieci i młodzież w Olsztynie. Poza tańcem uzyskałam również uprawnienia Instruktora Fitness i Pływania.